İLETİŞİM


İLETİŞİM Bilğilerimiz

istanbul branda çadır

Firma İletişim Bilgilerimiz

Telefon 0533 380 74 44

Gsm: 0533 380 74 44

Mail Adresi : @hotmail.com

Adres :  İstanbul

İSTANBUL da Faaliyet Gösteren Firmamız Müşteri memnuniyetini sadece Şeffaf branda Kış Bahçesi ürün satışında değil, satış, imalat, montaj, destek, garanti ve diğer süreçlerde 1. önem verdiğimiz konudur. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük kazancımızdır.

Şeffaf Branda Çadır ve Pergole Tente” Firmamız Kaliteli Kumaşları ve Uzman işçiliği ile müşterilerine en uygun fiyat ile hizmet etmektedir. Kaliteli Ürünlerimiz en kötü hava şartlarına dahi dayanıklıdır, yapınızı dış etkenlerden fazlasıyla korur. İmalat Montaj aşamasında kullanılan tüm malzemeler, kötü hava şartlarına uygun olarak seçilmiştir.

 

 E-Posta & Fax

 

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Bizimle İrtibata Geçiniz


Her türlü soru ve organizasyonlarınıza yardımcı/destek olalım!

İletişim, iletilmek istenen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin bir göndericiden bir alıcıya aktarılma sürecidir. Organizmaların çeşitli yöntemlerle bilgi alışverişi yapmalarına olanak tanıyan bir süreçtir. İletişim tüm tarafların üzerinden bilgi alışverişi yapılacak ortak bir dili anlamalarına ihtiyaç duyar.

Belirli mesajların kodlanarak bir kanal aracılığıyla bir kaynaktan bir hedefe/alıcıya aktarılması süreci. Örneğin bir konuşmacı (kaynak) ortak bir dil aracılığıyla (örn. Türkçe) kodladığı belirli kelimeleri (mesaj/ileti) ses dalgaları ve hava yoluyla (kanal) dinleyiciye/alımlayıcı (hedef) aktarır. Bu süreçte geribildirim hedefleniyorsa, iletiyi gönderen Kişi kaynak, hedef/alımlayıcı ise sonat kaynak olarak tanımlanırlar.