Branda Dikimi

Branda Dikimi

Özel Branda Dikimi

İstanbul Çadır Branda tarafından üretilen tüm branda ve diğer ürünlerimize İstanbul brandacı adresimizden ulaşarak bize siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz ile branda dikimi üretimi tasarlanması konularında, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere kurduğumuz organizasyonumuzla yanınızdayız. Size özel çözümlerimiz ve tüm ürünlerimizle ilgili sorularınız için bizimle iletişim kurunuz. Size en kısa sürede ulaşılarak, hizmet verilecektir.

Branda Dikimi Çeşitleri

Brandaların koruma amacı esasen su, nem, ısı, ışık vb dış etkenlere karşı olsa da yapılacak faaliyetin de bir parçası olmaları halinde, yapılacak işin kolay ve güvenli aynı zaman da doğru yapılabilmesi için önemli bir rol üstlenirler. Firmamız rekabetçi branda dikimi fiyatları ve son derece dayanıklı ve korunaklı brandaları ile fark oluşturan bir hizmet sunmaktadır. Brandalar özellikle sık dokunmuş veya bez ayağı gibi belirli bir örgü düzeninde dokunmuş kaliteli polyester kumaşların bu işi niteleyici özellikler ile donatılması ile elde edilen ve dünyada önemli bir üretim miktarına sahip teknik bir kumaş türüdür. Kumaşlarımız kesinlikle alanında en üstün özelliklere sahip ithal edilerek satın alma yaptığımız büyük tedarikçi fabrikaların ürünleridir. Bu nedenle brandalarımız kumaş bakımından son derece güvenli ürünlerimiz olup, tasarım ve dikim aşamaları da firmamızın yıllardır edindiği tecrübe ile sorunsuz ürün teslimi ve kullanımı ile sonuçlandırılmaktadır.

Branda dikimi Nasıl yapılır?

Branda dikimi kumaş dikimine çok yalın bir dikim anlayışı ile dikilmektedir. Malzeme olarak zaten kolay dikilme özelliği olan brandanın dikkat edilmesi gereken başlıca bilgilerden biri, dilim için kullanılan ipliğin sağlam olması, Fiji’min kumaşa göre daha sıkı bir biçimde olması gibi farklılıklar vardır. Bizde firma olarak sizlere her Zaman kaliteli bir branda ve sağlam bir işçilik anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Branda çeşidinin kullanım alanı oldukça zengin olduğundan, bu farklılıkları göz önüne alarak, bu ilkeler doğrultusunda işçilik sunmaktayız.

 

Her türlü branda dikimi firmamız tarafından itina ile dikilmektedir. Her türlü sektörde kullanılabilen ve çok geniş nir kullanım alanı olan brandaların, her ne amaç ile olursa  olsun kullanılan bir malzeme olan brandaların kaliteli nir işçilik ile firmamız tarafından dikildiğini bilmenizi isteriz. İstanbul branda olarak sektöre girdiğimiz 1980li yıllardan beri branda sektöründe yön belirleyen bir firma olmaktayız. Firma olarak akla gelebilen her türlü çadır ve tente çeşitleri ki, bu çeşitler arasında çok zengin bir kullanım amacı bulunan branda çeşitleri vardır. Tüm bu branda çeşitlerinin dikimini yapmaktayız. Gelişmiş makinelerimiz ile sağlam bit işçilik anlayışı sunan İstanbul branda olarak her zaman yenilikçi bir firma olmaktayız.

Branda dikimi nedir?

Branda malzemesi, naylon alışımla su geçirmez bir malzemedir. Bu malzemenin suya, rüzgara, kara ve her türlü doğal olaylara karşı en kullanışlı malzeme olmasından dolayı kullanım alanı da çok zengin olmaktadır. Çadır, açılır kapanır branda çeşitleri çanta çeşitleri, branda tabela çeşitleri ve daha birçok alanda kullanımı sağlanan brandaların malzeme kalitesi gibi, dikim kalitesi de olması gerektiğinden? Bizde sizlere bu kalitede bir işçilik sunmaktayız.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir