Şeffaf Branda

şeffaf kış bahçesi

Şeffaf Branda

Brandacı  Şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Şeffaf Brandacı

Şeffaf Mika Kamelya Fermuarlı Sistem

Şeffaf Mika Kamelya Fermuarlı Sistem

şeffaf stor branda balkon perdesi Fiyatları Firmamız istanbul Branda Fiyatlarını Belirledi. Toptan Şeffaf mika satışı yapan firmamız şeffaf kış bahçesi ve kapama işçiliklerinde profesyonel olarak yapmaktadır.Yüksek Metrajlı kumaş alımlarınızda %10 a kadar iskonto yapılabilir. Şeffaf Kış Bahçesi Modellerimiz için Tıklayınız.

Şeffaf Stor Sigara içme alanı ve diğer modellerimiz için iletişime geçiniz.

İletişim için Tıklayınız.

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ

 

Şeffaf  Kış Bahçesi Branda Fiyatları Mika Naylon Fiyat

2019 Güncel Şeffaf Mika Perakende Fiyat Listesi

 • 3 mm Şeffaf cafe Branda 55 Tl +kdv 1 m2
 • 2 mm Şeffaf çadır Branda 45 Tl +kdv 1 m2
 • 1 mm Şeffaf tente Branda 38 Tl + kdv 137 cm
 • 0.80 mm Şeffaf Brandacı 25 Tl +Kdv 137 cm
 • 0.60 mm Şeffaf Stor Branda 22 Tl + Kdv 137 cm
 • 0.50 mm Şeffaf Branda 18 Tl + Kdv 137 cm

2018 ve 2019 Güncel Şeffaf Mika Toptan Fiyat Listesi

 • 3 mm Şeffaf bahçe Branda 50 Tl +kdv 1 m2
 • 2 mm Şeffaf Perde Branda 40 Tl +kdv 1 m2
 • 1 mm Şeffaf balkon Branda 35 Tl + kdv 137 cm
 • 0.80 mm Şeffaf teras Branda 22 Tl +Kdv 137 cm
 • 0.60 mm Şeffaf Brandacı 20 Tl + Kdv 137 cm
 • 0.50 mm Şeffaf Brandalar 16 Tl + Kdv 137 cm

Plastik Polyester Branda Fiyat Listesi için firmamızla iletişime geçiniz. Yorum kısmından yada mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şeffaf brandası nedir: Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır.

Şeffaf tente branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

 

Şeffaf brandalar nasıl yapılır: Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf stor branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 yorum “Şeffaf Branda

 • istanbulbranda Yazar

  Şeffaf fermuarlı branda imalatı üretim yapan firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar uzun süredir imalat yapan firmalar olmaktadırlar. Geniş fabrika alanları ve kalite anlayışları sayesinde ürettikleri ürünler satıcı konumundaki insanlar tarafından alınmaktadır. Alınan bu ürünler satış mağazalarında görücüye çıkmaktadırlar. İnternet üzerinden satışı yapılan bu ürünler son zamanlarda oldukça ilgi görmektedirler. Ürünlerin ortama kattığı dekor sayesinde müşteriler oldukça memnun olmaktadırlar. Yağmurdan, tozdan ve rüzgârdan korunmak için çok önemli bir ürün olmaktadır. İstenilen özelliklerde ve ebatlarda bulunması çok kolay olmaktadır. Kışın kullanılan bu ürünler açılma özelliği bulunduğu için yaz aylarında da kullanılabilmektedir. İdeal kalınlık genelde 0,6 mm ve 0,8 olmaktadır. Kışın soğuğun etkisi yazın ise güneşin etkisi ile brandalar ufak değişimlere uğramaktadır. Bu durum ürünün kalitesiz olduğunu düşünmenize neden olmasın. Kötü hava şartlarından korunma amaçlı yapıldığı için birazda olsa zarar görmesi çok doğal olmaktadır. Bu işi mutlaka uzmanlarına yani bizlere yaptırmanız sizler için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu işi uzun sürelerdir yapmaktayız. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere elimizden geldiğince hizmet etmekteyiz.

 • istanbulbranda Yazar

  Şeffaf stor branda genelde sektör alanlarında kullanılsa da yazlık mekânlarda da tercih edilmektedir. İster evlerinizde ister kafe ya da restoranlarınızda kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Şeffaf branda genellikle koruma amaçlı kullanılmaktadır. Cam görünümlü olması mekânın kapanmasını engellemektedir. Hem şık bir görünüm hem de kaliteli bir hizmet için tercih edilmektedir.Şeffaf mika branda fiyatları kaliteye ve kullanım şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar metre hesabı üzerinden hesaplanmaktadır. Kalite ve özelliklere göre fiyatların değiştiğini kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. 30 TL ile 70 TL arasında farklılık gösteren fiyatlar firmaların fiyat standartlarına göre değişiklik gösterebilmektedirler. Fiyatlar her zaman ürünün özelliklerine göre belirlenmektedir.

 • istanbulbranda Yazar

  Şeffaf Balkon Branda-Kış Bahçesi, ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.Kış bahçesi brandası dayanıklı olup, zorlu hava koşullarından etkilenmenize izin vermeyecek bu sistem, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.Şeffaf stor brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi ve kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler yaşanabileceğinden 0,60 mm  veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilmektedirKış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir.