BALKON BRANDASI

şeffaf balkon branda

BALKON BRANDASI

Her Türlü Kullanıma Uygun Branda,Çadır Ve Tenteler Spor Kompleksleri

Bizi Arayın Size En Uygun Ürünü Teklif edelim

Brandanın sanata dönüştüğü yer..

Şeffaf Kış Bahçesi İmalatı

Genel anlamda Kış Bahçesi olarak geçen Alüminyum, Ahşap yada Çelik Konstrüksiyondan imal edilmiş yapıların etrafının sabit yada fermuarlı açılır kapanır opsiyonunun yanında şeffaf olmayan kumaşlarla tamamen kapalı mekan gibi şeffaf kristal mika kullanılarak ışığın içeri girmesi ve görsel temas sağlanabilir.

Estetik ve büyüleyici bir mimari tasarıma sahip olan katlamalı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir atmosfer yaratır.

Yaz aylarında gündüz sizleri güneşe karşı koruyan ürünümüz, akşam saatlerinde üst kısım tamamen katlanarak toplanıp ferah bir ortam yaratır…

Etrafı ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğrama, kristal mika ve katlanır cam sistemi gibi ürünlerde kapatılarak kış mevsiminde de kullanılabilir.

balkon kapama işlemlerinde kullanılacak en hesaplı yöntemdir.Balkon branda sistemlerinin otomatik olanlarda firmamız tarafından hazırlanmaktadır.Tek bir kumanda ile balkonunuzu açıp tekrar kapayabilirsiniz. Sistem motorlu ve kumandalıdır.

Balkon Alanlarında Kullanılmak İçin Tente ModelDetaylı Bilgi için iletişim : lerimizi Yukarıdaki Menümüzü Kullanarak inceleyebilirsiniz.

Balkon Brandası Muazzam Tasarımlar Bizde

 

Balkon Branda Perde Manüel olarak fermuarlı yada cırt cırtkullanılarak da yapılabilmektedir.Maliyet düşürülebildiği gibi arttırılabilir de.Balkon içerisini yağmurdan ve tozdan koruma amaçlı kullanılan bu ürün teknolojik hamlelerimizle otomatikleştirilmiş tir. Dilerseniz konu ile ilgili firmamızı arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Balkon Şeffaf Perde Modellerimiz Akrilik Kumaş kullanılarak yapılır.

 • Su Geçirmez
 • Solma Yapmaz
 • Çekme Yapmaz
 • 5 yıl garanti seçeneği
 • Çeşitli renk seçeneği

Fermuarlı Şeffaf Balkon Brandası Modelleri

Balkon İçin Kullanılan Sistemlerimiz

Şeffaf Branda


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “BALKON BRANDASI

 • istanbulbranda Yazar

  Balkon brandası ile balkonlar güneşten ve yağmurdan korunur. Balkon tentesi sistemlerimiz otomatik ve manüel olarak tasarlanmaktadır. Polyester dokuma kumaşlı kullanılan balkon brandaları fiyat bakımından daha ekonomiktir. Akrilik tentelik kumaş kullanılan balkon tente sistemleri 5 yıl kumaşlarımız solmaya karşı garantilidir. Solmaz balkon brandası fiyatları için iletişime geçiniz.

 • istanbulbranda Yazar

  Marmara Branda sistemleri Günümüz Dünyasında Temiz Bir Hava Almanın En Güzel Yolu Bu Tarz Bahçenize ve Teras alanlarına Cafe iş yerinize İdeal Bir Mimari Yaşam için Mükemmel Padişahlar Gibi Balkon Branda Modelleri ve fiyatları konusunda oldukça uygun fiyat avantajı istanbul Marmara branda sistemlerinde.

  Kullanılan su geçirmez kumaşlar polyester ve akrilik branda kumaşlar dır.

  Balkon Brandası balkonlarınızı yağmur esnasında sudan korurken gölge imkanı da sunuyor..