Kaliteli Branda Fiyatları

Kaliteli Branda Fiyatları

Kaliteli Branda Fiyatları

Branda Tente Fiyatları, istanbul Branda Tente Çadır sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, Branda Tente sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu Fiyatları ile paylaşacak.

Kaliteli Branda Fiyatları HAKKINDA DEĞERLENDİRME

Branda fiyatları ile ilgili; çok ucuz branda çadır ve tente de satılıyor çok pahalı satılanlar da var. Fiyatların niçin bu derece farklılık gösteriyor gibi sorularla karşılaşmaktayız. Bu konu ile ilgili düşüncelerimizi paylaşarak sizlerin kafa karışıklığını gidermek ve zihninizdeki sorulara cevap bulmanıza yardımcı olmak istedik. Böylelikle, belki yıllardır içinizde olan Branda satın alma isteğini kötü bir firma imalatı anıyla başlamasını yada bitmesine engel olabilmeyi amaçladık.

Su Geçirmez Branda

Su Geçirmez Branda

Fermuarlı Branda Renk Seçenekleri

Kaliteli Branda Fiyatları Renk Seçenekleri

%20 Net İndirim  Tente Fiyatları Kış Kampanyasından Yararlanın.

Branda Tente Modellerimiz

 • Mafsallı Tente Modeli(Çok kullanılan bir ürün dükkan önlerinde sıklıkla rastlayacağınız çevirme kollu tente)
 • Sabit Tente Modeli(Balkon Pencere ve dükkan önü için uygundur.)
 • Pergola Tente Modeli(Restoran Çay bahçesi Düğün salonu Kır Düğünü alanı gibi alanlarda katlamalı ve ışıklı)
 • Motorlu Tente Modeli(Tente sistemlerine motor eklenerek kumanda ile kontrolü sağlanmaktadır.)
 • Körüklü Tente Modeli(KARPUZ olarak bilinir Dekoratif olarak kullanılır.Balkon ve pencerelere uygulanabilir.)
 • Kasetli Tente Modeli(Esnaf Dükkanları ön cepheleri için idealdir.)
 • Klasik Tente Modeli(Balkon ve Pencere üstlerinde Kullanıma Uygundur.)
 • Çift Açılır Tente Modeli(Cami Avluları okul bahçeleri kafeterya bahçeleri Restoran bahçeleri için uygundur.)

80 yılında kurulup, günümüze kadar etkinlik ve eğitimlerini sürdüren istanbul BRANDA, bu yıl 40 yıllığın Fiyat Şenliği etkinliğini gerçekleştirecektir. Tente, branda ve çadır hayatımızın belirli alanlarında ihtiyaç duyduğunuz malzemelerdir.

Branda fiyatı neye göre belirlenir?

Branda tabiatta, yerli ve ithal nâbit (kendiliğinden) ebat ve ölçüleri yetişmektedir.  Bu nedenle, branda için en birincil sorun kaliteli ve uygun özelliklere sahip malzemeyi temin etmektir. Bir branda kumaşı binlerce su geçirmez yalnızca bir kaç tane branda ölçü ve metre kare olarak kesilir. Bu branda modelleri pek çoğu ya yeterince kalın değildir yada boğum aralıkları çadır gölge olarak veya  uygun olmamaktadır.

Yılda bir defa kesilen tente aynı zamanda tarım, yapılaşma vb. sorunlar da beklemektedir. Her geçen gün zamanında kesilmiş, kaliteli, tamamıyla çadır yapmaya uygun branda bulmak güçleşmektedir.

ithal avrupa branda geldiğimizde ise; yine aynı sorunlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Yekpare branda başpare yapmaya uygun solmayan renkleri branda bulmak hiç kolay değildir. Çünkü branda çaplı olabilmesi için branda firmasının imalatını yapan ustanın on yaşından büyük olması gerekmektedir. Brandacı ustaların neslinin azalması malzemeye ulaşmakta en büyük engeldir.

Bütün bu doğal malzemeyi bir araya getirmek ve usulüne uygun bir şekilde açmak kolay iş değildir. Dolayısıyla piyasada çok ucuza satılan kamış neylerin pek çoğunda bu olmazsa olmaz özellikler gözardı edilmektedir. Çok astronomik pahalı olmamak şartıyla, bu özelliklere sahip bir neyin makul bir pahalılıkta olması kabul edilir.

Kalitesiz bir seçim sizi yarı yolda bırakabilir. Gideceğiniz doğal ortamda  zor şartlara maruz kalabilirsiniz. Bu branda  içinde geçerlidir. Kalitesiz bir brandanın ömrü uzun  olmayabilir. Alacağınız branda sizin için uzun ömürlü olmalıdır. Kendi imkanlarınızla seçeceğiniz brandalar sağlam olmayabilir. Ve paranızı heba etmiş olabilirsiniz. Paranızın heba olmaması için dediğimiz gibi profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Uygun fiyat Şenliği, Branda, Çadır, Tente, ürünlerine bağlı olarak, Kampanya, etkinlik, sempozyum ve istanbul Halkına sunmaya gerçekleşmektedir.

İstanbul Tente Fiyatları

 • Mafsallı Tente Fiyatları   Yerli Metre Fiyatı 
 • Pergola Tente Fiyatları Yerli Metrekare Birim Fiyatı 
 •  Işıklı Tente Fiyatları  Yerli Metrekare Birim Fiyatı   
 •  Sabit Tente Fiyatları   Fiyat alınız.
 • Motorlu Tente Fiyatları
 • Çift Açılır (Büyük İki Kanatlı)Tente Fiyatları
 • Dekoratif Tente Fiyatları
 • Otomatik Tente Fiyatları
 • Manüel Tente Fiyatları

Diğer ürünlerimiz için iletişime geçerek net fiyat alabilirsiniz.

Tente fiyatları sadece İstanbul için geçerlidir. İstanbul dışı fiyat teklifi için mail yada bizi arayarak fiyat teklifi alınız.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kaliteli Branda Fiyatları