Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Şeffaf Kış bahçesi imalatı naylon branda kullanılarak imal edilen şeffaf  çırt çırtlı ve fermuarlı açılır kapanır alan kapama sigara içme alanı şeffaf kapamaları gibi imalatlarımız mevcuttur. dilerseniz bu Şeffaf Kış Bahçenize Kapı pencerede isteğinize göre yapılmaktadır

Şeffaf Branda Kullanarak alanlarınızı genişletebilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında otomatik şeffaf branda sistemlerimiz mevcuttur.

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda Renk Seçenekleri

Fermuarlı Şeffaf Branda her alan için tasarlanabilir olması nedeni ile çok aranan branda ürünlerindendir.Şeffaf kış bahçesi kamelya cafe ve restoran gibi alanların şeffaf kapamalarında fermuarlı şeffaf branda sıklıkla kullanılmaktadır. Göktaş Branda kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanmadan asla ödün vermez bizim beğenmediğimiz ürünü müşterimize sunmamız bizim için eksi bir faktördür.Bu nedenle kaliteli ürün kalıcı müşteri felsefesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Fermuarlı Branda Renk Seçenekleri

Fermuarlı Branda Renk Çeşit Model Seçenekleri

Fermuarlı Branda

Fermuarlı Branda

Branda nasıl yapılır? Branda yapımında kullanılan örtüsünde kullanılan liflerin birleştirilmesiyle oluşan özel bir kumaştır.  Su geçirmeyen kalın kumaş türüdür yani muşamba veya naylon diyede adlandırılır. bu tür kumaşları büyük sanayi makinelerinde profesyonel ellerden çeşitlilik göstererek  geçer ve  evlerinize ya da iş yerlerinize, cafelere ve restorantlara yaptırabilirsiniz. Misal afiş brandası yaptıracaksanız, kuş gözü diye tabir ettiğimiz aliminyum halkaların brandanın köşelerine açılması ile bu alanlardan montajı ip ile yapılır. Ya da brandanın sağ ve sol kısımlarına sopa geçirerek kanallar asılır ve bu sopalar vasıtası ile brandanın montajı yapılır. Cafeler ve Restaurantlarda da uygulanış şekli ve brandanın işlenmesi aynıdır. Başta da dediğimiz gibi güneş ışıklarından ve yağmurdan korunmanız gereken her yere goktasbranda.com aracılığı ile brandalar kullanabilirsiniz. Goktasbranda.com müsteri memnuniyetini kendine iş edinmiş ve iştediğiniz branda renk ve desenleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Fermuarlı branda genelde sektör alanlarında kullanılmaktadır. Bazen müstakil ev ve yazlık evlerde de tercih edilmektedir. Fermuarlı olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kesinlikle iklim şartlarına karşı çok dayanıklı olmaktadır. Şeffaf görüntüsü mekana hoş bir hava katmaktadır. Fermuarlı sistemi sayesinde hem açılıp hem de kapanabilmektedir.

 


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum “Fermuarlı Branda

 • istanbulbranda Yazar

  Çok sayıda branda çeşitlerini Goktasbranda.com adresinde bulabilirsiniz. Fermuarlı brandalar, şeffaf brandalar, afiş branda, saman branda, oto brandası, kollu branda, tır brandaları havuz ve bahçe gibi yerlere de çeşitli brandalar yaptırabilirsiniz. Bu çeşitleri çoğaltmak mümkün.

  İsteğe Göre Fermuarlı olarak tasarlanabilen ürün cırt cırt kullanılarak ta imal edilebilir.

  Şeffaf branda dışında kalan beyaz branda bölüm renk seçeneklerimiz mevcuttur kumaş katalogumuzdan ürünün renk detaylarına bakabilirsiniz.

 • istanbulbranda Yazar

  Branda nedir? Su kumaştan üretilmiş olan su ve güneş ışıklarından mevsimine göre koruyan genellikle bahçe, havuz, cafe gibi yerlerde kullanılır. Branda ile yapılan birçok ürün vardır. Bunların başında ise tente gelmektedir. Köprülü ve sabit tenteler, asma germe brandalar, kış bahçesi kamelya gibi yerlere yapılan brandalar ya da kışın bahçenizde oturmak istediğinizde ise branda ile çevirip orayı bir kış bahçesi yapabilirsiniz. Mesela bir güneş ışınlarından ya da sudan korunmak için branda yaptıracaksınız adres goktasbranda.com çünkü işinin ehli olup tecrübeli ekip ve ekipmanlarıyla sizlerin istekleri doğrultusunda istediğiniz çeşitleri bulabileceğiniz bir adrestir.

 • istanbulbranda Yazar

  Fermuarlı branda fiyatları kullanım koşullarına ve şekillerine göre belirlenmektedir. Firmaların üreticiden aldığı fiyat ve kendi fiyat standartlarına göre ürün sattığını belirtmek isteriz. Bu yüzden aynı ürünü her yerde farklı fiyata bulmanız mümkün olmaktadır. Fiyatları genelde maliyet, kalite ve özellikler belirlemektedir. Bunlar göz önünde bulundurulur ise bilinçli seçim yapmak çok daha kolay olacaktır. Fiyatlarda metre kare hesaplaması kullanılmaktadır. Metre fiyatları 150 TL ve 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar firmalara göre de farklılık gösterebilmektedir.

  Fermuarlı branda imalatı uzman kadrolar ve fabrikalar tarafından yapılmaktadır. Bu üretimler oldukça titizlik ve dikkat gerektiren üretimler arasında yer almaktadır. Küçücük bir hata her şeyin zarar görmesine neden olabilmektedir. Büyük bir sorumluluk ve bilgi isteyen bu iş tamamen uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Branda üretebilmek için kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji makineler gerekmektedir. Üretilen ürünlerin hepsi tek tek kontrollerden geçirilmelidir. Üretici ürünleri ürettikten sonra satıcı firmalar ile iletişime geçmektedir. Satıcı ürünlerini aldıktan sonra müşteri ile buluşturmaya hazır duruma gelmektedir. Müşteri memnuniyeti hem satıcı hem de üretici için çok önemli bir konu olmaktadır. Mekanlarınızın daha güzel ve dekorlu olmasını istiyor iseniz fermuarlı brandalar tam size göre! İstediğiniz renge ve ölçülere göre üretilmektedir. Siparişlerinizi tamamen özgün bir biçimde verebilmeniz mümkün olmaktadır. Mekanınıza uyumlu olabilecek renkler ve ölçüler tamamen sizin zevkinize kalmış durumdadır. Fermuarlı brandalar ile mekanınız çok havalı olacak!