Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Branda Kumaşı Özellikleri: Su geçirmeyen branda kumaşı -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Branda Çadır kumaşı 4 mevsim kullanılabilir.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Göktaş çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Depo çadırları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Halı saha spor kompleksi Barınma çadırları Yaşam çadırları Depo ve helikopter, askeri ve sivil havacılık uçak hangar çadırları imalatı Fuar toplantı çadırları Hayvan Barınma çadırları Sera Çadırı tamamen kendi üretimimiz ürünler.

Şantiye Depo Hangar Çadırı Modelleri ve Fiyatları

Depo Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Depo çadırı raf sistemleri ihtiyaçlarınıza özel çözümler için tıklayınız.

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Şantiye Depo Hangar Çadırı

Depo çadırları görüntü bakımından gerekli toplantı iftar ramazan gibi ve konser gibi çadırlar ol arakta kullanıla bilmektedir bu yapılar rüzgar yükleri kar ve basınç yükleri gibi istatistikleri ve fizibilite çalışmaları mevcut bir şekilde hizmete sunulmaktadır bu yapıların ömrü en az 40 yıl gibi bir süredir tabi bu tür ürünlerin bakımlarını yaptırdırdığımız bu süreyi uzatmak mümkündür belirli bir çok referansımız değişik ölçümler ve değişik yüksekliklerde mevcuttur kendi alanınıza göre çözümler üretilip buna göre hangar ve depo çadırlarımızı mekanınıza tasarlamak tayız ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

şantiye çadırı

şantiye çadırı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir