Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı imalatı yapan firmamız halı saha gibi açık alanları kapatarak daha kullanışlı ve korunaklı bir alan haline getirmektedir.

Halı saha brandası imalatı yapan firmamız bunun yanında branda onarımı,halı saha demir ve çelik konstrüksiyon güçlendirmesi gibi faaliyet alanlarında da hizmet vermektedir. Mimari yapılı spor salonları branda kapama ve kaplamaları tenis kortu,basketbol sahası tribün izleyici tenteleri futbolcu geçiş tünelleri gibi imalatlarımız mevcuttur.

Halı Saha Branda imalatı ve onarım gibi hizmetler sunan firmamız çok uygun fiyat avantajları ile metrekare fiyatlarında indirim yapmaktadır. Halı saha brandası değişim kampanyamızdan yararlanmak için arayınız.

Branda hizmeti veren firmamız aracılığı birçok açık halı sahayı kapatarak müşterilerimizin kafasının daha rahat olmasını sağladık.Cazip branda fiyatı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Halı Saha Çadırı Modelleri

Halı Saha Çadırı
Halı Saha Çadır
Halı Saha Çadırı
Halı Saha Çadırları
Halı Saha Brandası
Halı Saha Brandası

Bu ürünümüz uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler kategorisinde yer alan ürünlerden bir tanesidir.

Halı Saha Brandası Özellikleri

  • Halı saha çadırı imalatı ve onarımı yapan firmamız alanında uzman ekibiyle halı saha üst ,yan ,komple kaplama gibi hizmetlere ve çözümleri sunuyor.
  • Halı saha çadırı ile sizlerde sahanızı dış etkilerden korur.Kötü hava şartlarının olduğu günlerde bile hiç etkilenmemiş gibi sahanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Sizlerde istanbul branda çadır arayarak Halı saha çadırınızı yaptırın ve her zaman aynı keyifli halı sahanızın tadını çıkartmaya devam edin.

Halı Saha Kapama Maliyeti

  • Halı saha çadırı ve brandası imalatı yapan firmamız halı saha branda onarımı ve kumaş değişimi işlerini uygun fiyatları ile yapmaktadır.
  • Halı saha kapama m2 fiyatları için iletişime geçiniz.
  • Halı saha kenarı şeffaf kapama işlemi hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİM Bilğilerimiz

istanbul branda çadır

TelefonTüm yazılar

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul

 E-Posta & Fax

info@goktasbranda.com
FAX: 0(212) 531 35 44

“Halı Saha Çadırı” üzerine bir yorum

  1. Merhaba mevcut halı sahamızın üstünü kapatmak istiyoruz istanbul/gümüşyakada yerimiz fiyat bilgisi alabilirmiyiz tşk ler

    Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

istanbul Çadır Branda

Branda Tente Çadır

Branda çeşitleri imalatı
Su Geçirmez, Yanmaz, Alev Yürütmez